Trudności z opanowaniem emocji u 22-latki

Nie potrafię radzić sobie z emocjami. Kocham mojego chłopaka ale ciągle się z nim kloce. 3 dni jest dobrze,a potem znowu powraca. . Zamiast rozmawiać podczas kłótni zamykam się w sobie i płaczę. Boję się wychodzić do jego znajomych, kuzynow. Nie wiem co się ze mną dzieje

Witam Panią. Bardzo zwraca mi uwagę tytuł Pani postu. Sugeruje on, że problem jest po Pani stronie. Nie ma nic złego w tym, że kłócimy się z osobami, które kochamy. Ważne jest to co dzieje się podczas tych kłótni. Jeśli mają miejsce słowa, zachowania, które ranią to może być sygnałem, że dzieje się coś złego. Niepokoi mnie branie przez Panią całej odpowiedzialności na siebie. Relacja z drugą osobą to interakcja. Jest Pani skupiona na sobie w sposób negatywny. Tymczasem dzieje się coś co Panią zamyka. Może to wynik jakichś słów lub zachowań drugiej osoby. Może pomocne dla Pani będzie zwrócenie się w kontakcie bezpośrednim do psychologa. Pozdrawiam Panią