Problemy z panowaniem nad emocjami

Jestem z chłopakiem 5 lat. Nie potrafię panować nad emocjami , wtedy się kłócimy, ma obrzucam go obelgami,źle się wyrażam,mój chłopak mnie poszarpał , dostałam w ramię co mam zrobić nie potrafię tego zapomnieć.

Witam, zachęcam Panią do wizyty u psychoterapeteuty. Warto przyjrzec sie co takiego sie z Panią dzieje i jak przeżywa Pani ten związek. Wizyty pomogą rownież wypracować bardziej satysfakcjonujące Panią sposoby reakcji w sytuacjach konfliktowych. Pozdrawiam

Witam,

Na Pani odreagowywanie emocji może mieć wpływ wiele czynników, których tutaj nie opisała Pani a które są źródłem problemu. Z Pani opisu również wynika, że i Pani chłopak emocjonalnie już nie wytrzymuje tej sytuacji i również zaczyna sięgać po do niczego nie prowadzące metody odreagowania kłótni. Polecam skorzystanie z pomocy psychologa/ psychoterapeuty, który pomoże lepiej zrozumieć własne zachowanie jak i znaleźć rozwiązanie sytuacji.

Pozdrawiam,

MM

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
zachęcam do poznania źródła swojego zachowania. Może w tym pomóc spotkanie z psychoterapeutą. Specjalista pozwoli spojrzeć na problem z nieco szerszej perspektywy i czerpać więcej satysfakcji z relacji. Pozdrawiam