Problemy z opanowywaniem emocji w życiu

Witam! Ostatnio mam nietypowy problem, czuję się niepotrzebna, coraz częściej wydaje mi się że każdy w moim otoczeniu mnie po prostu nie chcę. Mam chłopaka, fakt kłócimy się często mogę nawet rzec że mam nerwice, nie panuje nad stresem choć na pozór jestem bardzo spokojną osobą. To wszystko mnie już przerasta nie wiem co mam robić.. Coraz częściej myśle o najgorszym. Może to dziecinne ale czuję się nie kochana przez nikogo. Mam 20 lat. Proszę o pomoc! Z góry dziękuje. Pozdrawiam Jola

np. Mgr Piotr Bochański
Psycholog - Zielona Góra, lubuskie
Pozdrawiam

Dzień dobry, jeżeli problem trwa od dłuższego czasu zachęcam do kontaktu z psychologiem-psychoterapeutą w celu dokonania diagnozy. Następnie specjalista zaproponuje dalsze kroki postępowania w zależności od diagnozy, prawdopodobnie psychoterapię. Pozdrawiam.

Witam,

zachęcam Panią do konsultacji z psychologiem/psychoterapeutą. Praca ze specjalistą pomoże Pani opanować sytuację. Będzie miała Pani szanse na odkrycie źródła tych silnych, nieprzyjemnych uczuć, które towarzyszą Pani na co dzień, a także naładować baterie, zyskać (po)moc do stawienia czoła trudnościom. Z pewnością ma Pani w zasięgu ręki możliwości wprowadzenia chociażby małych zmian, które uczynią Pani życie bardziej satysfakcjonującym. Jest Pani młodą osobą, Pani możliwości w tej kwestii są nieograniczone!

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel