Problemy w życiu zawodowym i prywatnym

Ostatnio mam w życiu zawodowym i prywatnym sporo problemów, które odbijają się na mnie. Coraz częściej łapię się na tym, że nie mam ochoty walczyć z tym wszystkim i szukać rozwiązań. Budzę się rano i od razu czuję taką ogromną niemoc. Nawet zastanawiałam się nad drastyczniejszymi sposobami rozwiązania tej sytuacji. Czy wizyta u psychologa może mi pomóc?
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
to o czym czytam wskazuje na możliwość pojawienia się epizody depresyjnego. Myślę, że kontakt z psychologiem, zwłaszcza we wcześniejszej fazie problemu może pomóc, działać zapobiegawczo rozwinięciu się depresji.
pozdrawiam!

Dzień dobry.
Nie pisze Pani, na czym polegają Jej problemy, więc trudno jest się odnieść do Pani rzeczywistej sytuacji. Sygnalizowana przez Panią niemoc, jak również rozważania rozwiązania problemów w drastyczny sposób, wskazywałaby jednak na potrzebę konsultacji ze specjalistą (psycholog, psychoterapeuta), który być może pomoże Pani w ujrzeniu sygnalizowanych problemów w nieco innym, mniej pesymistycznym świetle.
Pozdrawiam.