Cel opowiadania o swoim życiu prywatnym

Wiadomość do psychologa.... W jakim celu facet opowiada o swoim życiu hmm zastanawiałam sie nad tym i przychodzą mi takie wnioski ze albo potrzebuje wsparcia emocjonalnego albo bada mnie jak zareaguje albo chce mnie wziasc na litość by mieć mnie za wszelką cenę... Proszę o porade

Witam
Są różne powody dla których ludzie opowiadają innym historie swojego życia. W przypadku Pani znajomego mogą być takie jakie pani rozważa, ale może po prostu traktuje on Waszą znajomość poważnie i chciałby żeby lepiej go Pani poznała, świadczy to też o jego otwartości. Inną kwestią jest to jakie to wzbudza w Pani uczucia. Może Pani pozwolić by Wasza znajomość rozwijała się powoli, żeby miała pani czas i możliwość poznać jakim człowiekiem jest Pani znajomy.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

Dzień dobry.

Zadała Pani dosyć dziwne pytanie... Być może "facet", o którym Pani pisze, chce się po prostu do Pani zbliżyć, a czy można zbliżyć się bardziej, niż opowiadając o swoim życiu?
Jak rozumiem, Pani zaskoczenie może wynikać z mniejszego, niż Pani "faceta" zaangażowania w pogłębianiu wzajemnej relacji.

Pozdrawiam.