Problem z emocjami po zakończeniu wieloletniego związku

witam właśnie dzisiaj odważyłam się zakończyc dziwną relacje trwało to 3 miesiące zaledwie ale czuje sie emocjonalnie naga. od samego początku mówił mi nie angażuj się ale za każdym razem kiedy próbowałam zakończyc nasze spotkania nie pozwalał mi. facet z odzysku po 13 latach bycia z jedna kobietą mimo to ze nie jest z nia 3 lata czuje że musi zadbać o siebie . ciągle powtarzał że nie jest mi w stanie dać tego czego oczekuję mimo to nie pozwalal mi odejsc . dzisiaj czuje ze cos we mnie peklo

Mgr Adam Horak Psycholog

Pękło i rozlało się. Pani rozpacz i rozczarowanie. Czy ta relacja była dziwna? Myślę, że nie. Każdemu wolno kochać, nawet jeśli jest to partner z odzysku. Każdy ponosi odpowiedzialność, nawet jeśli chciałby być tylko partnerem z odzysku. Czas niepewności skończył się i nastał upragniony czas wyzwolenia. Mimo nagości duszy jest Pani piękna. On w swojej skorupie zostanie może już na zawsze. Proszę spróbować skorzystać z psychoterapii na żywo. Teraz jest na to dobry czas. Tak będzie lepiej.

Witam, warto abyś porozmawiała o tym z psychologiem. Byłaś w związku który był bardzo obciążający emocjonalnie. Z mężczyzną dużo starszym od siebie, doświadczonym, który nie powinien dopuścić do takiej sytuacji. Jeżeli chcesz porozmawiać, możesz skorzystać z telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 (http://www.116111.pl/polecamy/telefony-zaufania-,aid,8) Pozdrawiam serdecznie