Jak postępować po złamaniu diety?

Co po cheat day'u? No więc jestem na diecie redukcyjnej od około miesiąca i schudłam na razie około 3 kg, czyli połowa z tego co chciałam osiągnąć. Z tej okazji moja siostra jakoś zachęciła mnie do zrobienia sobie jednodniowego odpustu (cheat day). Chciałabym się zapytać czy bardzo źle to wpłynie na tempo odchudzania i co mam robić w następne dni? Tego dnia oprócz mojej dietetycznej owsianki (tylko płatki z otrębami na wodzie z 50 ml mleka) zjadłam: - deser lodowy (4 gałki - 2 z milki i 2 o smaku sernika) - połowę pizzy 32 cm (pollo) z sosem czosnkowym - naczosy (około 60 g) z sosem meksykańskim - pancakes pół porcji ( 1,5 naleśnika z nutellą i orzechami) - i pół babeczki o smaku kinder bueno - dwa soki wyciskane z pomarańczy (około 0,6 l)

Witam serdecznie,
raz na jakiś czas, jeden dzień odpustu od diety nie wpłynie negatywnie na cały proces a wręcz przeciwnie czasem nawet go przyspieszy. Proszę na kolejny dzień wrócić do swojej diety redukcyjnej. Jeżeli po pewnym czasie waga przestanie spadać należy dokonać modyfikacji w danej diecie.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk