Jak powinien wyglądać pierwszy raz?

Witam mój problem przedstawia się następująco: niedługo dojdzie do mojego pierwszego stosunku. Jestem prawiczkiem a ona nie. Boje się ze nie będę wiedział co robić, jak to robić żeby nie skończyć po kilku minutach, tak żeby ją zaspokoić i jakiej użyć pozycji bardzo proszę o odpowiedź prostą i zrozumiała na te pytania które zadałem :) Z góry dziękuje

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Przede wszystkim powinieneś pomyśleć o zabezpieczeniu (np. o kupieniu prezerwatyw). Jest to bardzo ważny krok przed planowanym stosunkiem. Myślę, że nie musisz martwić się o to, że nie będziesz wiedział, co robić. Zdaj się na swoje odczucia, nie zawiodą Cię. Na wczesny wytrysk w młodym wieku nie ma idealnego rozwiązania.

Jednak im bardziej będziesz się denerwował i rozmyślał o tym, że możesz skończyć stosunek bardzo wcześnie, to tym większe prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie. Stres i lęk wpływają na przyspieszenie wytrysku. To będzie Twój pierwszy raz, dlatego nie musisz być idealny w łóżku. Z czasem będziesz zdobywał doświadczenia i Twoje łóżkowe "umiejętności" także się poprawią. Postaraj się dawać przyjemność swojej partnerce i samemu ją czerpać.

Jeśli stosunek będzie krótki, zawsze możesz pomóc partnerce w osiągnięciu orgazmu za pomocą pieszczot okolic intymnych. Dla kobiet bardzo ważny jest nie tyle sam stosunek, co cała oprawa - atmosfera, poczucie bezpieczeństwa, czułe pieszczoty, pocałunki. Postaraj się zapewnić swojej partnerce komfort i ciepło, wtedy będziesz mógł zaspokoić jej potrzeby.

Pozdrawiam