Jak pozbyć się ogromnych ud?

Mam 16 lat, jestem smukła i wysoka, posiadam prawidłowe BMI. Dręczą mnie moje uda - przede wszystkim ich wielkość. Od zawsze mam wielkie uda, lecz teraz jest to bardzo krępujące. Moje spodenki na lekcje wychowania fizycznego muszą być odpowiednio długie i szerokie. Próbowałam ćwiczeń, lecz po pewnym czasie przestawałam, gdyż jakiekolwiek wyniki nie były widoczne. Takie uda nie są dziedziczne w naszej rodzinie. Jak szybko pozbyć się tego problemu? Proszę o pomoc...

Witam,

najlepszym sposobem na duże uda będą ćwiczenia. Twoim błędem było szybkie zaprzestanie stosowania ćwiczeń. Niestety na efekty trzeba czekać nawet kilka miesięcy. Warto jednak się zmobilizować i dążyć do swojego celu. Ćwiczenia bowiem nie tylko fantastycznie modelują sylwetkę, ale pozytywnie wpływają na zdrowie, zmniejszają ryzyko późniejszych schorzeń kręgosłupa oraz pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie.

Proponuję wykonywać ćwiczenia zarówno na uda, np.: ćwiczenia z motylkiem, przysiady, ćwiczenia ze stepem, jak i na wszystkie partie ciała, np.: aqua aerobik, pływanie, jazda na rowerze czy bieganie.

Pozdrawiam