Jak pozbyć się rozbudowanych mięśni?

Jestem kobieta i mam 18 lat. Mój problem polega na tym, ze pomimo tego ze jestem bardzo szczupła, to mam dość rozbudowane wewnętrzne mięśnie ud (po części geny, po części sporty które trenowałam) i chciałabym się ich pozbyć lub sprawić żeby zamiast zbite w jednym miejscu były smukłe i dłuższe. Z góry dziękuje

Tkanka mięśniowa jest niezwykle ważna dla Pani metabolizmu. Jeśli to tylko kwestia estetyki, to danego mięśnia wystarczy nie ćwiczyć, aby zmniejszył swoją objętość lub ćwiczyć w mniejszym stopniu niż do tej pory. Należy jednocześnie zachować zasady zdrowego żywienia, pić wodę, stronić od przetworzonej żywności, aby nie dopuścić do niekorzystnej zmiany składu ciała i przyrostu zbędnej tkanki tłuszczowej.