Jak prawidłowo pozbyć się tkanki tłuszczowej?

Czy moge pierwsze wejsc na mase i budowac pośladki a potem wejsc na redukcje i zrzucić tluszczyk? Czy to powinno sie robic w odwrotnej kolejnosci?

Witam, zgodnie z kolokwializmem najpierw masa potem rzeźba, najpierw zaleca się zbudowanie masy mięśniowej a później redukowanie w celu uzyskania pożądanej rzeźby ciała więc kolejność poprawna. Oczywiście polecam wizytę u dietetyka, pod okiem którego zbuduje Pani głównie masę mięśniową a nie tłuszczową oraz konsultację z trenerem personalnym, który ułoży odpowiedni program ćwiczeń. Pozdrawiam serdecznie.