Jak przekonać dzieci, aby zaakceptowały partnera?

Dzien dobry.Jestem z mezczyzna o 13 lat starszym(ja5o,on 63lata),nasza relacja jest inna poniewaz nasze dzieci sa mazenstem.Prolem jest w dzieciach,nie akceptują naszego związku,a najbardziej jak partner oznajmil im ze chce ze mna wziasc slub,uslyszalam od zięcia dużo przykrych slow ze mam wyierac miedzy jego ojcem sluem a nimi jako dziecmi inaczej nie chcą mnie znac. Ja jestem wdowa ,on wdowcem,czy to jest zle,ze jesteśmy razem?

Witam,
rozumiem, że jest Pani przykro, zachowanie zięcia jest bezpodstawne, zastanawiam się, gdzie jest Pani córka? Proszę zadbać o siebie, partnerstwo, związek, relacja, bliskość to są aspekty bardzo istotne w życiu człowieka. Dzieci nie mogą decydować o Pani życiu, kiedyś były w podobnej sytuacji, kiedy podejmowały swoje decyzje życiowe. Jeśli jest uczucie pomiędzy Państwem, zrozumienie i szacunek, dobrze byłoby utrzymać tę relację, pomimo wszystko.
Pozdrawiam serdecznie