Jak przekonać partnerkę do powrotu?

Po 4 latach moja partnerka postanowiła się rozstac. Powodem nie była zdrada czy kłótnia porostu stwierdziła ze tego nie czuje, nie czyje stabilizacji i nie wyobraża sobie tego zwiazku. Ja natomiast jestem gotowy się dla niej zmienic dać jej stabilizację i to czego potrzebuje. Wiem ze ona dalej do mnie czuje to coś jak mam jej pokazać albo powiedziec ze jestem gotowy to wszystko zmienic?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję panu za kontakt :)

A zatem..., proszę podjąć wyzwanie zmiany, poprzez skuteczne zadziałanie, do czego Pana inspiruję.

Przydatna byłaby dla Pana praca rozwojowa, pod okiem Psychologa.
Gdyby miał Pan życzenie takiej pracy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko powodzenia w działaniu Panu życzę!