Jak przezwyciężyć swój lęk przed omdleniem?

Jak przezwyciężyć swój lęk przed omdleniem? Nie jest on bardzo wielki bo daje rade wyjść ze znajomymi itd lecz boję sie jak będzie w szkole. Cały czas mam tą myśl że co jak zaraz się źle poczuje. Jak sobie z tym mogę radzić? Planuję isc do psychologa ale dopiero za jakis czas jak sobie radzić z tym samwmu żebym nie miała ciagle tych myśli?

Witam,

wskazane jest leczenie specjalistyczne, wsparcie psychoterapeutyczne, np. w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.
Pozdrawiam serdecznie