Jak przygotować się do wizyty u psychologa?

dzien dobry za pare dni mam wizyte u psychologa i jak zapisujac sie na nia wiedzialam poco i co mam powiedziec teraz mam pustke w glowie i n iewiem jak sobie z tym poradzic co powiedziec jak uslysze pytanie co pania domnie sprowadza prosze o rade

Szanowna Pani,
z jakiegoś powodu zdecydowała się Pani na tę konsultację psychologiczną, o tym proszę powiedzieć, proszę nie stresować się na zapas, może Pani porozmawiać o tej pustce w głowie, w jakich sytuacjach się pojawia, jak często, jakie są tego konsekwencje?
Pozdrawiam serdecznie