Jak przytyć na twarzy?

Witam pisze bo szukam pomocy chodzi mi o to jak przytyć na twarzy mam problem z tym nie mogę przytyć w ogóle nabrać masy ciała do tego choruje na refluks i napadowe uderzenia ciepła na całym ciele mecze sie szybko proszę o pomoc

Dzień dobry,

niestety nie ma diety cud, która pomoże Pani przytyć jedynie na twarzy.

Może Pani spróbować diety na zwiększenie masy ciała w nadziei, że kaształt twarzy także ulegnie zmianie.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga

Uderzenia gorąca i chudnięcie mogą być przyczyną problemów hormonalnych. Radziłabym zasięgnąć opinii lekarza. Jeżeli badania nic nie wykażą można skonsultować się w gabinecie psychoterapeuty. Pozdrawiam