Jak radzić sobie z zaburzeniami psychicznymi?

Witam. Czuję się fatalnie boję się że zwariowalam lub ze mam psychoze,schizofrenie albo paranoje. Boje się ze zatrace siebie ze nie bede wiedzalam kim jestem ze popadne obłęd s przyszłość spędze w szpitalu. Patrze na siebie w lustrze i nie poznaje siebie schudlam jestem blada jakas taka inna. Rece i nogi czasami mam wrazenie ze sa doklejone do mnie. Mam taki mętlik w glowie ze nie wiem jak to sobie poukladac. Ciagle wyszukuje u siebie oznak choroby psychicznej wstydze sie tego.

WItam, powinna Pani w trybie PILNYM odwiedzić PSYCHOTERAPEUTę,
aby przeprowadzić odpowiednie testy i badania w celu postawienia diagnozy i uzgodnienia linii terapeutycznej. Ja niestety wolne terminy mam dopiero po świętach
ale w tym tygodniu tygodnia możliwe są jeszcze wieczorne porady online - SKYPE. Więc jeżeli Pani nikogo nie znajdzie od zaraz to proszę o tej alternatywie pomyśleć.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią
Aby Pani pomóc należy określić, co dokładnie Pani dolega.
Prawdopodobnie są to zaburzenia nerwicowe,
jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Z pani opisu wynika, że raczej nie jest Pani w stanie
sama sobie z tym poradzić na podstawie kilku porad
czy wskazówek zamieszczonych na portalu.
Wnioskuję, że ma Pani duże trudności
z normalnym funkcjonowaniem
Niezmiernie ważne jest aby podjęła Pani leczenie,
gdyż objawy będą się nasilać.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciała ze mną Pani porozmawiać
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
psycholog24x@gmail.com
http://psycholog24online.pl