Jak radzić sobie z zaburzeniami psychicznymi po wyjeździe za granicę?

Witam, mam problem. Rok temu wyjechałam za granice. Od pewnego czasu nie radze sobie. Ciągle placze będąc sama w domu, nie widzę sensu życia, mówię sama do sobie. W domu musze mieć posprzątane potrafię poprawiać kilkadziesiąt razy np.obrus na stole by w końcu byl prosto, w pracy mam ciągle urojenia, że wszyscy wkolo o mnie mówią plotkują ze nikt mnie nie lubi nie potrafię normalnie pracować. Raz sie śmieje cieszę a nagle przestaje mi sie żyć i tak w kolko. Czy przesadzam?

Witam Panią
Opisane przez Panią objawy mogą sugerować zaburzenia nerwicowe.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej
konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom
i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia, które doprowadziły
do opisanych przez Panią zaburzeń.
Żeby Pani pomóc, trzeba poznać dokładnie naturę
Pani problemu, dotrzeć do źródła Pani złego samopoczucia
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do konsultacji z psychologiem
oraz do podjęcia psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Dzień Dobry Pani,

Opisane przez Panią symptomy są skutkiem różnych, skomplikowanych zdarzeń, które
wymagają kontaktu i pracy terapeutycznej z psychologiem, żeby mogła Pani dotrzeć
do przyczyny objawów.

Proszę nie czekać i skontaktować się ze specjalistą najlepiej osobiście.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu na Skype.

Życzę Pani tego, czego Pani najbardziej potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com