Jak rozmawiać z partnerem seksoholikiem?

MAM PROBLEM, PO 7 LATACH MAŁŻEŃSTWA ODKRYŁAM ,ŻE MÓJ MĄŻ JEST SEKSOHOLIKIEM, BISEKSUALISTĄ, DO NICZEGO SIĘ NIE PRZYZNAJE, KŁAMIE, ŁŻE. SZUKA KOZŁA OFIARNEGO ON I JEGO CAŁA RODZINA, CHCĄ ZE MNIE ZROBIĆ OSOBĘ Z CHORĄ WYOBRAŹNIĄ, ALKOHOLICZKĘ...A CHODZI O TO ,ABY ŚRODOWISKO , W KTÓRYM ŻYJE I PRACUJE NIE BYŁO ŚWIADOME, ŻE MA TĘ PRZYPADŁOŚĆ.

Dzień dobry, warto zastanowić się co chciałaby Pani zrobić kiedy już ma Pani pewność co do męża problemów. Czy chce Pani nadal z nim być. Jeśli chodzi o innych to nie jest Państwu potrzebny rozgłos. Warto swoje problemy rozwiązywać między sobą, nie włączając w to całej rodziny. Być może konsultacja u psychologa pracującego z parami wiele by ułatwiła.
Pozdrawiam A. Pacia