Jak schudnąć przy braku czasu na jedzenie?

Witam. Mam 25 lat. Waze ok 58 kg przy 156. Pracuje fizycznie jako ratownik medyczny. Praca zmianowa czesto 24 godz poczym z dyzuru dobowego wchodze na nocny. Do tego weekendy na uczelni. Jak mam schudnac i jak trzymac diete skoro nie ma czasu na jedzenie? Jem bardzo nieregularnie. Moim najwiekszym zmartwieniem sa otyle uda

Przede wszystkim musi Pani pamiętać, że nie da się schudnąć z jednej części ciała. Jeśli tracimy wagę to odchudzamy cały organizm. Nieregularne posiłki to rzeczywiście problem, ale jeśli będzie Pani dostarczała odpowiednich składników organizmowi w odpowiednich ilościach to poradzi sobie i z ta trudnością. Jako ratownik medyczny na pewno Pani zdaje sobie sprawę jakie możliwości przystosowawcze ma nasze ciało. Żeby podać Pani szczegóły mam za mało informacji. Proszę o kontakt: marta@zdrowozjesz.pl

Witam, taki charakter pracy na pewno w pewnym zakresie utrudni zaplanowanie posiłków, ale uważam, że jest to wszystko do opanowania. Tyle, że trzeba to dokładnie logistycznie zaplanować wspólnie z dietetykiem, który ustali dla Pani indywidualny plan żywieniowy.
Pozdrawiam
www.dietoterapia.waw.pl