Jak się zachować po naszym rozstaniu?

Jestem z chłopakiem prawie dwa lata ostatnio powiedział ze chce przerwy, chwilowego rozstania. Poprosił mnie żebym nie pisała nie dzwoniła. Zebym zajęła się soba swoim rozwojem ułożyła sobie wszystko wglowie i przemyślała swoje zachowanie. Dodam ze rzeczywiście nie zachowywałam się ostatnio najlepiej zdarzało mi się go odepchnął albo być niemiła i niestety spinałam się o rzeczy które nie miały znaczenia. Wiem to dopiero teraz po tym jak minął tydzień od tej jego decyzji. Dodam ze na koniec powiedział zebym się zmieniła zebym sobie wszystko przemyślał i ułożyła i ze on nie wie co będzie za miesiąc ale jak tylko to wszystko zrobie to mam się odezwac albo jak on pierwszy sobie ułoży to zadzwoni. Na koniec mnie przytulił i pocałował. Kompletnie nie wiem co mam o tym myśleć, jak sobie radzić ...

Witam Panią serdecznie :)

W odpowiedzi na Pani pytanie..., Pani Partner dał Pani i sobie przestrzeń, by na nowo zaktualizować Państwa ewentualne relacje.

Z Pani opisu wynika, że jest Pani świadoma swojego zachowania, o czym zasygnalizował i co nie podoba się Pani Chłopakowi...
Myślę, że warto byłoby skorzystać z rozwojowej konsultacji, pod okiem Psychologa, by mogła Pani bardziej poznać/zrozumieć siebie, co z kolei przełożyłoby się na zadowalające relacje, czego Pani serdecznie życzę.

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel 502 749 605