Jak skutecznie leczyć ataki paniki?

Witam. Cierpię na ataki paniki. Lekarz przepisał mi mozarin (jeszcze nie zażyłam). Naczytalam jednak na forach że ludzie źle się po nim czują i odradzają. Owszem mam sporadyczne lęki ale obawiam się że będą że zdwojoną siła. Jakie są najbardziej prawdopodobne skutki uboczne?

Szanowna Pani
Każda osoba która dostaje leki związane z opanowaniem lęków inaczej reaguje. Jednym one pomagają a innym niekoniecznie. Proponowałabym aby skonsultowała się Pani w swojej sprawie jeszcze z innym lekarzem albo z dwoma trzema lekarzami. I wtedy podejmie pani decyzje, zresztą ci lekarze Pani pomogą rozwiązać problem. I wtedy będzie mogła Pani podjąć decyzje. proponowałabym jednak nie sugerować się forami internetowymi, co na pewno nie pomaga a może zaszkodzić. Życzę dużo zdrowia.