Jak skutecznie się odchudzić i odbudować swoją kondycje fizyczną?

Witam, mam 19 lat i jestem kobietą, ważę 78 kg i mierzę 167 cm, mam sporą nadwagę i coraz to większe problemy z kondycją męczą mnie krótkie dystanse, nie uprawiam żadnego sportu i aktywność fizyczna jaką wykonuje to pójście do sklepu, szkoły czy z łóżka do lodówki, nie jadam dużo, ale nie potrafię sobie zorganizować diety, jem to na co i kiedy mam ochotę. Wiem popełniam ogromny błąd i chciałabym to zmienić. Myślę że waga 62 byłaby dla mnie satysfakcjonująca. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Dietę redukcyjną można dostosować do Pani trybu życia, jednak dla zdrowia i dobrego samopoczucia dobrze by było, aby pomyślała Pani chociażby o rekreacyjnych przejażdżkach rowerem. Im dłużej będzie Pani trwała w sytuacji bez aktywności, tym może być Pani trudniej wyjść z zaklętego kręgu. Na podane warunki dieta, przy której Pani waga będzie spadała powinna opiewać na około 1900kcal. Jeśli potrzebuje Pani rozpisania dokładnego jadłospisu, zapraszam do kontaktu online. Pozdrawiam, Paulina z DietaMax Poradnia Dietetyczna, Białystok