Jak sprawdzają się kapsułki żelatynowe przy diecie bogatej w kalorie?

Witam, mam pytanie, jeśli urozmaiciłbym swoją dietę, bo chcę przytyć, kupiłbym kapsułki żelatynowe i w nie nalewał sobie, załóżmy z pojemniczka, do którego najpierw wleję olej lniany, to, czy mógłbym takie kapsułki nim wypełnione potem do lodówki włożyć i łykać codziennie parę? Tak, aby kalorii mi olej w nich zawarty dodawał z każdym dniem? Jeśli tak, to ile takich dziennie mógłbym łykać maksymalnie? Czy można tak w ogóle łykać te żelatynowe z olejem tak po prostu, żeby olej był łykany w tabletkach, pewnie tak, skoro olej rybny też sprzedaje się kapsułkowany. Ile mógłbym tego oleju do jednej kapsułki nalać? Do pełna? Jeśli nie jest to do zamrażarki, bo w zamrażarce chyba produkt zamrażany powiększa swoją objętość, zamieniając się w lód i wtedy chyba tylko 1/3 kapsułki by wystarczyła. Co mógłbym jeszcze do takich kapsułek wrzucać? Czy witaminy w tabletkach normalnych są pogniecione? Czy jest tam makaron ugotowany w mniejszych odcinkach, wepchany do takiej kapsułki lub szynka pognieciona? Czy coś np. prowadzi do interakcji z żelatyną i tego by nie można było tam wkładać do kapsułki? Proszę o odpowiedź na nelson251@wp.pl
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
jeśli chcesz zwiększyć swoją masę ciała, najlepiej zrób to poprzez odpowiednio dobraną dietę. Nie musisz wymyślać różnych sposobów, wystarczy zwykły pokarm. Musisz wiedzieć, których produktów spożywać więcej, a czego unikać, aby zwiększyć swoją wagę.
Zamiast kapsułek żelatynowych wypełnionych olejem, możesz łykać np. tran w kapsułkach. Wiele informacji na temat diety na przybranie na masie ciała znajdziesz w artykułach w kategorii http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-przytycie
Pozdrawiam