Jak spróbować zawalczyć o swój związek?

Witam serdecznie mam taki problem bylem z dziewczyna prawie dwa lata dodam jeszcze ze jestem od nie ok 7 lat starszy na poczatku bylo pieknie tzn klocilismy sie duzo ale bylo widac ze jej mega zalezy po jakims czasie zamieszkalismy razem ona przyjechala na studia do miejscowosci w ktorej mieszkam duzo sie klocikismy poniewaz oboje mamy trudne charaktery natomiast zawsze sie godzilismy. Przez ostatnie ok 4 miesiace dodam jeszcze ze sie zareczylismy zaczelo sie wszsytko totalnie psuc bylem o nia mega zadrosny co powodowal fakt iz zaczela wedlug mnie coraz bardziej olewac nasz zwiazek natomiast po kazdej duzej klotni jakos sie godzilismy mowila ze mnie kocha nad zycie i tak w kolko niestety ostatnio poklocilismy sie bardzo ostro kiedy bylismy w jej rodzinnych stronach wrocilem do siebe i mi napisala w nocy ze to definitywnie koniec zablokowala po czym dwa dni pozniej przyjechala z rodzicami i zabrala swoje rzeczy. Dodam jeszvzw ze od dluzszego czasu zauwazylem ze jej mama strasznie probuje zakonczyc nasz zwiazek i pomimo tego ze udawala strasznie mila dla mnie to w rzeczywistosci strasznie zle nam zyczyla. Dodam jeszcze ze bylem jej pierwszym powaznym partnerem w kazdym aspekcie. Nie wiem co robic poniewaz strasznie ja kocham wiem ze ne bylem idealem ale ona tez nie. Twierdzi ze nie chce mnie znac i zelebym o nia nie pytal wspolnych znajomych ale ciezko mi z tym. Co robic w takiej sytuacji odpuscic.i czekac az sama sie odezwie czy juz raczej to koniec. Dziekuje i licze na szybka odpowiedz

Witam Pana,
proszę uszanować prośbę partnerki, zachęcam Pana do skupienia się na sobie, wskazane jest wsparcie specjalistyczne, psychoterapia jako forma pomocy.
Pozdrawiam serdecznie