Jak ułożyć relacje z byłym chłopakiem?

Dobry wieczor. Zerwalam z chłopakiem z którym mam dziecko. Neka mnie SMS wydzwania uważa że spotykam się z facetami i nie interesuje małym. Jest narkomanem. Testy mu robione na narkotyki zawsze wychodzą pozyttwnie ma zasadzone alimenty. Przestał pracować siedzi na utrzymaniu rodziców. NAJGORSZE jest to że robi ze mnie prostytutke i imprezowiczke i osobę która nie potrafi się zająć dzieckiem. Były chłopak czsamai potrafi mnie straszyć że weźmie małego i nie powie gdzie jest i co się z nim dzieje. Mam tego dosyć. Po porodzie strasznie wychudlam nie czuje się atrakcyjna siedzę z moim synkiem od rana do rana myślę że nigdy nikt mnie nie zechce. Na wychodzenie z domu też nie mam ochoty jestem po prostu zmęczona. Synek chociaż ma już prawie 2 latka nie przesypia nocy. Co mam robić? Czy dawanie mu dziecka pod opiekę to dobry pomysł?

Witam Panią
Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zajmie się poprawa Pani zdrowia. Oraz skontaktować się z dzielnicowym (policjant). Oraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej, gdzie dostanie Pani pełną informacje jak postępować z byłym partnerem (ojcem dziecka). Proszę niezaniedbywć tych kontaktów, one są bardzo pomocne. Kiedyś była niebieska linia, nie wiem jak teraz. Pozdrawiam serdecznie.