Jak ustabilizować dietę, aby uniknąć napadów obżarstwa?

Witam, jak uwolnić się od słodyczy?Najgorsze jest to, że jak wezmę jedno ciasteczko to na tym się nie kończy i jem około 4000 pustych kcal.Jak ustabilizować dietę aby uniknąć takich napadów?Jak zrezygnować ze slodkiego? I jeszcze jedna rzecz... Niedługo mam imprezę urodzinową i wiadomo co za tym idzie- ciasta, tort, schabowy, pełno innego jedzenia. Jako solenizantka nie uniknę jedzenia tortu i innych ciast bez wzbudzania podejrzeń.Jak wyjść z tego bez dodatkowych kg i tłuszczyku?

Nalezy zadbać o regularne posiłki, wtedy nie pojawia się ochota na słodycze.
Rozumiem, że Pani jest organizatorką imprezy - wtedy nie ma żadnego problemu, przygotowuje Pani inne menu niż schabowy i tort z bitą śmietaną i problem sam się rozwiązuje.

Witam.
Przyczyną nadmiernego apetytu "na słodkie" mogą być wahania stężenia glukozy we krwi oraz spożywanie zbyt małej ilości węglowodanów. Zachęcam do spożywania zbilansowanych posiłków w regularnych odstępach czasu.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska