Jak walczyć z tym zdenerwowaniem i przygnębieniem? ¡

Dobry wieczór, Nie wiem w zasadzie od czego zacząć .. może od tego, że ciągle jestem zmeczona, zdenerwowana, niezadowolona, przygnebiona, mam problemy ze snem i brak chęci do życia. Marzyłam o tym aby mieć drugie dziecko , męża i inormalną rodzinę. To marzenie się spełniło mam zdrowa piękna córkę i męża. Wiedziemy normalne życie. Ja obecnie przebywam na macierzyńskim i chyba to jest problemem .. mimo że marzyłam o dziecku czyje się uwiazana. Mąż pracuje w 3 miejscach. Ja spędzam z dziećmi 24h na dobę. Wcześniej miałam bardzo absorbujaca pracę i mimo wszystko czas na swoje przyjemności jak treningi lub choćby wyjście do fryzjera . Teraz moje życie zmieniło się o 180 stopni .. siedzę w domu sama z dzieckiem , nie trenuje , nie wychodzę nigdzie nie mam przyjaciół ( zostawili mnie gdy polubiłam według nich nieodpowiedniego mężczyznę) , nie mam chęci żyć. . Mimo że kocham moje dzieci czasami chciałabym cofnąć czas. Czuje się okropna matka i żona. Cokolwiek zrobi mój mąż mnie to nie pasuje ciągle jestem nie zadowolona, nie wiem co się ze mną dzieje ... nie wiem co mam zrobić. Jedyne o czym teraz myślę to o tym żeby się nie obudzić . Już jedną próbę samobójczą mam za sobą ( kilka lat temu podczas rozwodu) teraz znów czuje się jak wtedy - bez chęci, bez nadziei ...

Jest Pani po prostu przemęczona, niezbędny jest na pewno odpoczynek, dłuższa chwila dla siebie. Z mężem na pewno powinna Pani poważnie porozmawiać, jeżeli natomiast powróciły myśli samobójcze to koniecznie proszę się skontaktować z lekarzem POZ