Jak wygląda wizyta w poradni zdrowia psychicznego?

Czy to prawda że psycholog przyjmujący w Poradni Zdrowia Psychicznego po wizycie pacjenta w dokumentach musi wpisać konkretny kod, tzw. F, czyli postawić diagnozę i zakres czynności jakie wykonał podczas spotkania z pacjentem, np. testy, konsultacja itp.?

Dzień dobry.

Badający psychiatra lub psycholog wpisuje rozpoznanie/diagnozę. Nie musi to być od razu rozpoznanie dysfunkcji, zaburzenia czy choroby psychicznej. Może to być kod dotyczący poradnictwa albo przeprowadzonego badania.