Jak wyleczyć córkę z takiego jedzenia?

Witam mam pytanie potrzebuje opini psychiatrycznej w sprawie mojej córki. Córka ma problemy z połykanie pokarmów stałych ma 13 lat od wieku gdy wdrażalam pokarmy stale dzuecko wymiotowalo od tamtego momentu spożywa pokarmy zmiksowane na gładką konzystencje

Witam

Psychiatra potrzebuje zobaczyć i porozmawiać z Pani córką, by wydać opinię oraz skierować ewentualnie do innego specjalisty, przyczyn takiej stanu może być wiele.

Pozdrawiam