Jak wyrównać proporcje ciała?

Mam 174 cm wzrostu, ważę 57 kg, a moje wymiary to 83/70/90. Wygląda to bardzo nieatrakcyjnie, gdyż ponad biustem jestem bardzo chuda- wystający mostek, obojczyki. Jest jakiś sposób żeby wyrównać proporcje i zejść do 60cm w talii i 85 cm w biodrach?

Witam
powinna Pani wzmocnić górną część tułowia oraz brzuch i talię. Najlepiej ćwiczyć pod okiem trenera, który dobierze odpowiedni zestaw ćwiczeń. Górna część tułowia powinna nabrać masy mięśniowej, a talię należy wyrzeźbić oraz uzyskać większe wcięcie w talii.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska

Witam. Aby odpowiedzieć dokładnie na pytanie wymagane jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu, dlatego proponuję wizytę u dietetyka.
Pozdrawiam