Jak wyszczuplić łydki i umięśnić brzuch?

Mam 18lat.Waze 46kg.Mierze 162cm. Jak wyszczuplic lydki i uda zeby nie doszly miesnie oraz jak spalic miesien dwuglowy uda? Prosze o jakies cwiczenia,porady.Mam lekko zwisajaca skore na ramionach.Jak sobie z tym radzic? W jaki sposob moge uzyskac lekko umiesniony brzuch? (Jak go lekko wyrzezbic?) Prosze o wyczerpujaca odpowiedz na wszystkie pytania. Bardzo prosze o pomoc. Z gory dziekuje.

Witam,
najlepiej byłoby gdyby zgłosiła się Pani z tym pytaniem bezpośrednio do trenera personalnego na siłowni.
On dobierze Pani odpowiedni zestaw ćwiczeń indywidualnych

Potrzebuje Pani ćwiczeń na całe ciało, by ujędrnić i wyrzeźbić sylwetkę bez dodatkowej tkanki mięśniowej. Osobiście polecam ćwiczenia na całe ciało z Mel B, które można znaleźć w internecie. Oczywiście w celu bardziej specjalistycznej analizy ciała i treningu warto udać się na siłownię.