Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak wzmocnić mięsień czterogłowy?

Miałam artroskopię ,chontektomię,płukanie stawu,usunięto mi część łękotki,noga się blokuje,nie mogę schodzić po schodach,boli mnie przy ćwiczeniach izometrycznych,dlatego ich nie robię,jak wzmocnić mięsień czterogłowy ,czy może być rower stacjonarny ,a moze zabiegi fizykoter,jak zniwelować ból.Prosze o dłuższą poradę ,niż jedno zdanie.
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Nowatorski robot rehabilitacyjny Luna

Luna - nowatorski robot rehabilitacyjny może być stosowany we wszelkiego rodzaju chorobach związanych z zanikiem mięśni. Uczy się ruchu pacjenta, pomaga mu w aktywizacji mięśni, które wymagają ćwiczeń. Może być stosowany w pracy z dziećmi i dorosłymi, ma opcję włączenia gry, która odciąga uwagę od bólu towarzyszącego rehabilitacji. Ćwiczenie z Luną jest bardziej efektywne niż tylko z fizjoterapeutą. O tym, jak robot do rehabilitacji Luna EMG współpracuje z pacjentem opowiada. Michał Mikulski, jego twórca.

Witam,
kolano blokujące się po artroskopii jest niezbyt dobry objawem. W Pani przypadku wymienione przez Panią ćwiczenia mogą być trudne do wykonania. Z fizykoterapii sugeruje elektrostymulację chociaż by zaproponować coś sensownego konieczne jest badanie fizykalne.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy