Jak wzmocnić mięsień czterogłowy?

Miałam artroskopię ,chontektomię,płukanie stawu,usunięto mi część łękotki,noga się blokuje,nie mogę schodzić po schodach,boli mnie przy ćwiczeniach izometrycznych,dlatego ich nie robię,jak wzmocnić mięsień czterogłowy ,czy może być rower stacjonarny ,a moze zabiegi fizykoter,jak zniwelować ból.Prosze o dłuższą poradę ,niż jedno zdanie.

Witam,
kolano blokujące się po artroskopii jest niezbyt dobry objawem. W Pani przypadku wymienione przez Panią ćwiczenia mogą być trudne do wykonania. Z fizykoterapii sugeruje elektrostymulację chociaż by zaproponować coś sensownego konieczne jest badanie fizykalne.