Jak zachować się po powrocie na warsztaty?

Jak zachowac sie jak znowu przyjde na warsztaty, po pomocy jednosob owej terapi zajeciowej ? Chodzi mi o to ze na warsztatach osadzili mnie ze namawiam dziewczyne do seksu, publikuje na fb , czyli na facebooku , gdzie tez wezwala rodzicow na warsztaty by z nimi porozmawiac z moimi oraz tez ze nie chcialek kontakty z dziewczyna a kolezanka uczestnikami ? Poprostu jak zachowac sie jak juz zapomnieli o tym niechca powracac do tego jak juz powroce na warsztaty byle

Na warsztatach terapii zajęciowej najczęściej dostępny jest psycholog, z którym można omówić podobne kwestie. Zachęcam do otworzenia się i skorzystania ze wsparcia specjalisty. Pomoże Panu zrozumieć zarówno sytuację, jak i poradzić sobie z jej konsekwencjami oraz zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Z jakiegoś powodu został Pan uczestnikiem tych warsztatów. Nie warto rezygnować tylko dlatego że pojawiły się jakieś niedomówienia i trudności. Najlepiej będzie stawić temu czoła i postarać się rozwiązać tę sytuację. Można poprosić o wsparcie osobę prowadzącą warsztaty. Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych jest bardzo cenna. Proszę potraktować to jako trening takiej umiejętności. Uciekanie od problemu na nic się zda.

Pozdrawiam serdecznie.