Jak zadowolić kobietę?

Chcę zadowolić moją kobietę. W jaki sposób zrobić to aby jej nie zniechęć?

Dzień dobry!

Pytanie jest zbyt ogólne, a jednocześnie właściwe niemożliwe do udzielenia odpowiedzi. Każda kobieta jest inna. Odpowiedź na pytanie "jak ją zadowolić" zna tylko ona sama i najwięcej dowie się Pan, pytając właśnie ją, "Czego potrzebujesz?", "Co lubisz?", "Na co masz ochotę?".

Pozdrawiam!