Jak zadowolić mężczyznę w łóżku?

Witam. Mam 18 lat i od roku jestem z chłopakiem bardzo go kocham, ale boje się z nim rozmawiać szczerze.. współżyjemy ze sobą już od 3 miesięcy i czuje, że nie jestem wystarczająco dobra, boje się dominować w łóżku. Chciałabym go zadowolić, ale boję się z nim na te tematy rozmawiać i nie chcę żeby ktoś się później o tym dowiedział. W dzieciństwie byłam molestowana.

Dzień dobry.

Nie rozmawianie o własnych uczuciach i pragnieniach z partnerem nie jest najrozsądniejszym sposobem na rozwiązanie problemów. Być może strach, o którym Pani pisze, jest właśnie przyczyną Pani "sztywności" w kontakcie i poczucia, że nie jest Pani wystarczająco dobra, a nie jest Pani wystarczająco dobra, bo paraliżuje Panią strach. Niewykluczone też, że molestowanie, o którym Pani wspomina również hamuje Pani spontaniczność.
Sugerowałbym konsultację psychologiczną bądź seksuologiczną oraz prawdopodobnie terapię, dzięki której "przepracuje" Pani sygnalizowane problemy.

Pozdrawiam.

Trzeba zacząc od siebie, od swoich relacji ze swoją seksualnością.
Spotkania z psychologiem-seksuologiem wydają się być nieodzowne. Rokowanie jednak jest zwykle korzystne. Pozdrawiam. JW