Jak zawalczyć o nasze uczucie?

Dwa lata temu poznałam najwspanialszego człowieka który niebawem zostanie moim mężem. Planujemy ślub i wesele w najbliższym czasie. Jednak od dwóch lat jego rodzina pruboje nas skłócić i doprowadzić do rozstania. Jest to dla mnie bardzo przykre ponieważ zawsze starałam się o dobre kontakty a mimo to ciągle wybuchają nowe kłótnie. Nie potrafia mnie zaakceptować ani choćby tolerować. Ciągła krytyka i wyśmiewanie męczą i niszczą mnie psychicznie. Mam już dosyć tego wszystkiego. Czasem zastanawiam się czy najlepszym rozwiązaniem nie byłoby faktycznie rozstanie, nigdy nie będę odpowiednią partnerka dla ich syna.

Witam, Pani partner chce z Panią być, oświadczył się, niebawem zostanie Pani mężem. Gratuluje Pani, to wspaniałe wydarzenie. Proszę porozmawiać z partnerem, być może wspólna rozmowa rozwieje Pani wątpliwości. Być może skorzystają Państwo z rozmowy z psychologiem, aby zastanowić się jak wyjaśnić kwestię konfliktów w rodzinie. Rodzina jest ważna, powinna wspierać, nie niszczyć.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka