Jak zbudować masę mięśniową u nastolatka?

Witam mam pytanie.Mam 18 lat ale to nie chodzi o mnie mój młodszy brat ma 15 lat i się pyta czy wie jakiś lekarz jaka jest dobra dieta dla niego ma 15 lat wazy 65kg 164cm wzrostu ćwiczy na siłowni od 1 miesiąca i chce zbudować mase mięśniową nie mase tłuszczową prosze o odpowiedz dziękuje

Aleksander Ropielewski

Aby zrobić to w bezpieczny sposób brat powinien skonsultować się z dietetykiem, który oceni jego dietę i nawyki żywieniowe i zaproponuje najefektywniejszy i najbezpieczniejszy sposób odżywiania, który wspomoże rozbudowę tkanki mięśniowej.