Jak zinterpretować zachowanie mężczyzny?

Witam. Jak zinterpretować zachowanie chłopaka, który daje mi kosza gdy odezwałam się po sygnałach wysyłanych przez niego a gdy on zauważa mnie z kimś innym (chłopakiem z którym na jego oczach dochodzi do pocałunku ) to próbuje on jakoś zagadać po tej sytuacji?. Po co to robi?, bawi się mną?

Witam,

Trudno jest z tego opisu dokładnie zrozumieć obecną sytuację. Na pewno, jeżeli nadal Pani na nim zależy, warto byłoby samemu go o to zapytać (ale nie w sposób oskarżający czy prześmiewczy - bo to go może zrazić; lecz okazujący prawdziwe uczucie). Ludzie często bawią się w gry i boją się mówić otwarcie o swoich uczuciach. Głównie dzieje się tak z obawy przed porzuceniem. Tak na prawdę będąc prawdziwym i szczerym (nawet jak jest to ryzykowne) możemy o wiele więcej zyskać niż ukrywając się ze swoimi uczuciami.

Pozdrawiam serdecznie,

Trudno określić co w tej sytuacji motywuje opisywanego przez Panią chlopaka- może to być zarówno odczucie zazdrości wzbudzone gdy widział że Panią z kimś innym, ale może być to także chęć podtrzymania znajomości bez wkraczania w sferę romantyczną (tzn. Koleżeństwo,przyjaźń). Najlepiej będzie otwarcie go o to zapytać, gdyż bez tego będzie się Pani cały czas kręcić w sferze gdybania i domysłów. Powodzenia!