Jak złagodzić objawy zespołu odstawienia marihuany

Witam. Pisałem 4 dni temu. Oczywiscie dostałem odpowiedz narazie nie mogę sie zgłosić do lekarza prowadzącego bo jestem za granica. Jak narazie 4 dni bez marihuany.. jakos sie trzymam.. Dzis mam wolne od pracy i strasznie mi sie nudzi.. Mam ogromne "cisnienia na trawkę" ale jestem dobrze nastawiony i nie dotknę tego. Wspomagam sie tabletkami ziołowymi "Forsen" zadziałały na 3 godz ale dalej mam ochote zapalic. Jakieś podpowiedzi na złagodzenie tego " cisnienia na trawke"?????

Witam. Gratuluję, że podjął Pan decyzję, aby nie palić. Jak Pan widzi - to nie jest łatwe, dlatego dla osób uzależnionych tak przydatne są grupy terapeutyczne i grupy wsparcia. Nie ma łatwego sposobu wychodzenia z uzależnienia, a przynajmniej ja go nie znam. Trzymam za pana kciuki! Proszę wytrwać przy swoim! Pozdrawiam.

Hipnoterapeuta/Psychoterapeuta kliniczny Frank Barton

Polecam wysiłek fizyczny: siłownia,basen, ogólny ruch, który przyniesie produkcję wlasnych pozytywnych chemikaliów/hormonów tj. serotonina, noradrenalina oraz dopamina. Sa one odpowiedzialne za nasze uczucie szczęście, zadowolenia i motywacji.

Pozdrawiam

Franciszek Bartkiewicz