Jak znaleźć sobie odpowiedniego partnera?

Dlaczego nie mogę znaleźć sobie kogoś odpowiedniego?W tym roku planuję wyprowadzkę od mamy.Mam stałą pracę,dobrze zarabiam,dorabiam sobie robiąc to,co lubię.Jestem ambitna,dobrze wykształcona(robię doktorat),pracuję też jako wykładowczyni.Jestem miła, grzeczna,pomocna.Staram się dbać o wygląd i ubiór.A jednak to wszystko na nic.Nie pomagają portale,bo ciągle trafiam na mężczyzn,którzy mnie wykorzystują lub którym się nie podobam.Ogarnia mnie coraz częściej rozpacz i pustka.Płaczę po nocach...

Dzień dobry.

Zapewne w wielości pozytywów, o których Pani pisze, kryje się jakiś "haczyk", który odstręcza potencjalnych kandydatów na partnerów.
Można spróbować go poszukać w trakcie terapii psychologicznej, do której namawiam.

Pozdrawiam.

Zachęcam do podjęcia psychoterapii. Tutaj mogła Pani jedynie krótko opisać swoją sytuację. Podczas psychoterapii będzie mogła Pani przyjrzeć się sobie, swoim oczekiwaniom wobec relacji i obawom , przeanalizować dotychczasowe znajomości. Daje to możliwość zobaczenia, w czym tkwi Pani trudność i w efekcie otwiera drogę do poradzenia sobie z nią.