Jak zrzucić wagę 7 lat po porodzie?

Witam serdecznie Mam 31 lat wzrost 167 waga 78 kg bardzo dużo niestety urodziłam 2 dzieci od ostatniego porodu nie schudłam ani kg a mineło już 7 lat moja waga wynika pewnie z tego że jem bardzo nieregularnie,Pracuje na nocne zmiany i na nocy cały czas coś jem,stosowałm diety typu kapusciana ale efekt był tylko na chwilke. Moim marzeniem jest aby ktoś mi pomógł bo żle mi z moją osobą. Bedę ogromnie wdzięczna za pomoc Pozdrawiam

Witam,
podstawowe błędy jakie Pani popełnia, to nieregularne jedzenie i jedzenie w nocy, o czym doskonale Pani wie. Do tego zapewne stresy związane z pracą na zmiany i z obowiązkami domowymi, czyli codzienny pośpiech, zmęczenie i brak czasu dla siebie. Pomocy powinna Pani szukać w swojej rodzinie, która pomogłaby zorganizować się tak, aby spożywać posiłki o tych samych porach. Nie należy stosować tzw. diet cud, bo są jednostronne pod względem dostarczania składników pokarmowych, czyli są nieprawidłowo zrównoważone. Posiłki powinny być urozmaicone i dostarczać produkty mięsne, zbożowe, zdrowe tłuszcze, warzywa i owoce w odpowiednich ilościach dopasowanych do Pani potrzeb pokarmowych. Ile tego powinno być, najlepiej doradzi dietetyk, który pomoże również zmienić nawyki żywieniowe.
Pozdrawiam

Witam.
Musi Pani zacząć jeść regularnie 5 posiłków.Jeść jak najczęściej potrawy gotowane na parze, pieczone w folii lub na grillu.
Mieć pod ręką zdrowe przekąski, na wypadek nagłego głodu.
Unikać potraw konserwowanych, solonych, fast foodów.
Jeść dużo owoców i warzyw.
Unikać alkoholu, kawy, mocnej herbaty, słodzonych napojów.
Pamiętaj o wodzie,pij od sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie.
Bardo pomagają ćwiczenia pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów.
Pozdrawiam Monika Konieczna
--