Jak szybko zrzucić zbędne kilogramy po ciąży?

Jaki jest najskuteczniejszy sposób na zrzucenie kilku kilogramów po ciązy?
ponad rok temu

Witam.
Jedz jak najczęściej potrawy gotowane na parze, pieczone w folii lub na grillu.
Jedz 5 posiłków dziennie.
Miej pod ręką zdrowe przekąski, na wypadek nagłego głodu.
Unikaj potraw konserwowanych, solonych, fast foodów.
Jedz dużo owoców i warzyw.
Unikaj alkoholu, kawy, mocnej herbaty, słodzonych napojów.
Pamiętaj o wodzie,pij od sześciu do ośmiu szklanek wody dziennie.
Ćwiczenia pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów w okresie po porodowym. Jednak rozpoczęcie ćwiczeń skontaktuj ze swoim lekarzem.
Pozdrawiam Monika Konieczna