Jaką dietę powinna zastosować 18-latka?

Co by się stało z moim zdrowiem i wagą, jeżeli przeszłabym na taką dietę: Dużo białka ok 40-50 g Dużo orzechów (nie liczę z nich kcal, czy to ok? Jem ich serio w dużych ilościach..) Max 30-40 g węglowodanów Bez orzechów mój limit to 300 kcal (wiem, że z orzechów jem z 800 kcal..) Zalozmy kobieta tryb siedzący waga 55 kg 168cm,bardzo wolny metabolizm Co stałoby się z moim organizmem gdybym zastosowałam taką dietę? Proszę o szczegółowe rozpisanie się, ale będę wdzięczna za każdą odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do dietetyka . Opisana dieta sadze ze noe dostarczy odpowiedniej ilości mikromineralow energii itp i może być niebezpieczne dla zdrowia