Jaką dietę stosować u dziecka z polineuropatią zapalną?

Witam szukam dietetyka dla dziecka 4 letniego ma chorobę od lipca przewlekła polineuropatia zapalna i niestety choroba jej wraca co miesiąc proszę o pomoc jaka włączyć dietę.

Przy takich schorzeniach dietetycznie można pomoc tylko dietą ketogenną. Ja opracowuję takie diety, ale przy pisemnym zaleceniu lekarza, który kontroluje na bieżąco stan pacjenta. Pozdrawiam

Dzień dobry,

proszę się udać do specjalisty dietetyka, ponieważ nie znając dokładnych wyników badań nie jesteśmy w stanie Pai pomóc.
Dieta powinna być indywidualnie zbilansowana dla Pani dziecka.

Pozdrawiam