Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie badania najlepiej wykonać?

Dzień dobry, od około miesiąca miewam naprzemiennie bóle głowy, ucisk w klatce piersiowej, bezdechy senne, niskie ciśnienie i wysoki puls, uczucie "dźgania" serca, ból w jamie brzusznej, uczucie braku powietrza, zawroty głowy, pieczenie w brzuchu i ogólnie osłabienie. Jakie badania najlepiej wykonać? Morfologia krwi i tarczyca w normie, EKG wskazało na wysoki puls. Może mieć to związek z psychika czy może jednak z jakąś choroba?
KOBIETA, 19 LAT 3 miesiące temu

Leczenie migotania przedsionków

Migotanie przedsionków to zaburzenie pracy serca. To często występują choroba układu krążenia. O leczeniu migotania przedsionków opowiada ekspert - dr Piotr Gryglas, kardiolog.

Witam! Konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego lub komercyjnie. Opis przedstawiony przez Panią może odpowiadać zaburzeniom nerwicowym, szczególnie przy prawidłowych badaniach pracownianych i ujemnym badaniu fizykalnym. Przy zaburzeniach emocjonalnych poziom odbieranych dysfunkcji jest podobny jak w chorobach somatycznych. Po przebadaniu zaproponują odpowiednie postępowanie. Samo przebadanie i postawienie diagnozy nie obliguje do zgody na leczenie - jeżeli się Pani "wstydzi leczenia przez psychiatrę", to nie musi się Pani na nie zgodzić. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy