Jakie są sposoby, aby podnieść odporność?

Witam Jestem mamą karmiącą, córka ma już 2lata i 3 m-ce. Od ponad pół roku spada mi odporność, choruję co miesiąc. Lekarz internista powiedziała, że spada mi odporność przez karmienie piersią a skierowanie na badanie krwi da mi dopiero jak skończę karmić, a na razie jeszcze nie chcę. Jakie są sposoby aby podnieść odporność. Czy są jakieś suplementy lub generalnie jakie produkty spożywcze powinnam jeść.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, powinna Pani stosować dietę bogatą w niezbędne makro i mikroskladniki, szczególnie witaminy i makroelementy. Warto zgłosić się do dietetyka, który pomoże w indywidualnym doborze diety. Pozdrawiam