Jednorazowe spożycie ciasta z pleśnią

Witam.zjadlam porcje ciasta na ktorym zaczela tworzyc sie plesn.nie zauwazylam tej plesni i zjadlam porcje .czy od jednorazowej takiej ilosci plesni moge miec raka?czy zoladek to przetrawi?dziekuje za odpowiedz

witam,
trudno przewidzieć reakcję organizmu na zjedzenie zepsutego ciasta. wszystko zależy od jego wrażliwości. Pyta Pani czy może od tego mieć raka - to nieco bardziej skomplikowana diagnostyka i obserwacja w kierunku nowotworu i obawiam się, że nie można w tak oczywisty i jednoznaczny sposób stwierdzić, że cokolwiek nieprawidłowego stanie się z organizmem. Może mieć Pani niestrawności, bóle brzucha, biegunkę lub nie odczuwać żadnych dolegliwości.