Ćwiczenia na siłowni a spożycie kalorycznego śniadania

Dzien dobry,Cwicze na silowni(biegam na biezni)ok.1h, czasem 2h 3 lub 4 razy w tyg. Zjadlam dzis bardzo kaloryczne sniadanie(ok.1000kcal)Na silownie ide dopiero w niedziele.Mam 21 lat/158cm/42kg.Boje sie,ze przesadzilam tym bardziej, ze sniadanie w wiekszosci skladalo sie z pieczywa, miodu i niestety kilku slodkosci...

1000 kcal to rzeczywiście sporo, jednak w Pani wieku dziennie należy spożyć ok. 2000 kcal, dlatego jeśli w ciągu dnia nie przekroczy Pani tej wartości nic złego się nie stanie. Z resztą jednorazowo organizm powinien sobie poradzić z taką ilością kalorii, ważne żeby nie weszło to Pani w nawyk.

Witam,
Proszę się nie martwić. Jednorazowe spożycie tak wielkiego śniadania nie będzie zgubne w skutkach. Może mieć Pani lekkie niestrawności. Jeśli taka sytuacja będzie się powtarzała codziennie, wówczas śniadania takie mogą pojawić się w postaci kilku centymetrów więcej w obwodach ciała. Śniadanie w Pani sytuacji powinny obejmować około 300-450 kcal i być pełnowartościowe. Miłego niedzielnego biegania.

Pozdrawiam,
Grzegorz Wichrzycki