Jedzenie chleba na diecie oraz ilość posiłków w ciągu dnia

Witam. chciałam się dowiedzieć czy chcąc schudnąć można jeść chleb, jak tak to ile maksymalnie i do jakiej godziny. dodam że mam 167 cm wzrostu, ważę ok 53-54 kg, 2 razy w tygodniu chodzę na treningi, średnio 2 razy w tygodniu jeżdżę na rowerku (coś podobne do rowerka tyle że bez siodełka). jeszcze 3 pytania: ile kcal powinnam dostarczyć w ciągu dnia jeżeli na treningach spalam ok 400-500 kcal; czy 6 weidera pomoże mi w zrzuceniu brzuszka; ile razy dziennie powinnam jeść? z góry dziękuję.:)
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Tak, chleb można jeść w czasie diety odchudzającej. Najlepiej wybierać pieczywo pełnoziarniste, razowe, bez dodatków suszonych owoców. Proszę omijać szerokim łukiem wszystkie białe wyroby piekarnicze, tj. z mąki pszennej. Dzienna racja pokarmowa powinna być rozłożona na 5 posiłków dziennie, z czego pieczywo może pojawiać się 1-2 razy dziennie.
Kaloryczność diety każdej osoby jest bardzo indywidualna, szczególnie dla osób trenujących. Aby dokładnie obliczyć Pani zapotrzebowanie energetyczne proszę jeszcze o Pani wiek.
6 Weidera może obciążyć kręgosłup, więc proszę pamiętać również o ćwiczeniach wzmacniających go.
Pozdrawiam.